Rzadko zdarza mi się oglądać polskie kanały informacyjne, z tej prostej przyczyny, że nie posiadam tradycyjnego odbiornika telewizyjnego. Ale czasem, zwłaszcza w okresie urlopowym, zdarza mi się trafić do jakiegoś miejsca, gdzie telewizor się znajduje, a w nim bogata oferta programów wszelkiej maści. No i jakoś tak się dzieje, że włączam na chwilę jakieś XYZtv24 (w polskiej lub obcej wersji językowej) i wtedy nagle coś dziwnego dzieje się ze światem.
Na szczęście urlop się skończył, wróciłem do pozbawionego telewizji domu i nagle wszystkie objawy minęły. To znaczy wciąż świat był okrutny i straszny, wciąż bezsensownie ginęli ludzie, a politycy byli tak aroganccy i bezczelni jak wprzódy, ale wszystko nabrało odpowiednich proporcji. I choć nadal nie ogarniam otaczającej nas rzeczywistości, to przynajmniej mogę spróbować ją zrozumieć. Świat pewnie od tego nie stanie się lepszy, ale przynajmniej ja przetrwam w jakiej takiej normalności. Czego wszystkim życzę.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Zgadzam się z Tobą. Nie ogarniasz otaczającej Cię rzeczywistości.Przestań krytykować:Polskę,Polaków, polskich ministrów, polskską telewizję.
Jurczyk!Kup sobie telewizor i oglądaj: MTV Ukraine, Ukraine Today, STB, TET i Nowyj kanał.
Przekręciłeś nazwisko pana redaktora :)MTV Ukraine już nie ma. Teraz Ukraińcy oglądają Zoom.
YOUTUBE.COM - DEZERTER - NAJPROŚCIEJ JEST NIE MYŚLEĆ
Zjedz chrupiące tofu z kiełkami sojowymi...Twój mózg będzie lepiej pracował!
Bardzo przepraszam pana redaktora. Andrij Juszczyk, a nie Andrzej Jurczyk.
Zgadzam się z Tobą. Nie ogarniasz otaczającej Cię rzeczywistości.Przestań krytykować:Polskę,Polaków, polskich ministrów, polskską telewizję.
Jurczyk!Kup sobie telewizor i oglądaj: MTV Ukraine, Ukraine Today, STB, TET i Nowyj kanał.
Przekręciłeś nazwisko pana redaktora :)MTV Ukraine już nie ma. Teraz Ukraińcy oglądają Zoom.