Reklama

TVNerwica 24

30/07/2016 07:24

Rzadko zdarza mi się oglądać polskie kanały informacyjne, z tej prostej przyczyny, że nie posiadam tradycyjnego odbiornika telewizyjnego. Ale czasem, zwłaszcza w okresie urlopowym, zdarza mi się trafić do jakiegoś miejsca, gdzie telewizor się znajduje, a w nim bogata oferta programów wszelkiej maści. No i jakoś tak się dzieje, że włączam na chwilę jakieś XYZtv24 (w polskiej lub obcej wersji językowej) i wtedy nagle coś dziwnego dzieje się ze światem.

Na szczęście urlop się skończył, wróciłem do pozbawionego telewizji domu i nagle wszystkie objawy minęły. To znaczy wciąż świat był okrutny i straszny, wciąż bezsensownie ginęli ludzie, a politycy byli tak aroganccy i bezczelni jak wprzódy, ale wszystko nabrało odpowiednich proporcji. I choć nadal nie ogarniam otaczającej nas rzeczywistości, to przynajmniej mogę spróbować ją zrozumieć. Świat pewnie od tego nie stanie się lepszy, ale przynajmniej ja przetrwam w jakiej takiej normalności. Czego wszystkim życzę.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Catwoman - niezalogowany 2016-07-30 14:35:27

    Zgadzam się z Tobą. Nie ogarniasz otaczającej Cię rzeczywistości.Przestań krytykować:Polskę,Polaków, polskich ministrów, polskską telewizję.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Kocur - niezalogowany 2016-07-30 16:14:18

    Jurczyk!Kup sobie telewizor i oglądaj: MTV Ukraine, Ukraine Today, STB, TET i Nowyj kanał.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Catwoman - niezalogowany 2016-07-30 22:06:05

    Przekręciłeś nazwisko pana redaktora :)MTV Ukraine już nie ma. Teraz Ukraińcy oglądają Zoom.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości