Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad przychylnie ustosunkowała się do wniosku radnego gminy Radymno Wojciecha Januszki i władz gminy, godząc się na stworzenie lewoskrętów na drodze krajowej nr 77 w Skołoszowie.
O problemie z organizacją ruchu w tamtym rejonie informowaliśmy w nr. 38. naszego tygodnika (23 września br.). Chodzi o wielu rolników z terenu gminy Radymno, którzy nie mogą dojechać do swoich pól. Chcąc się do nich dostać, muszą kierować się na drogę krajową numer 4 i tam szukać rozwiązania. Tyle tylko, że jadąc od strony Jarosławia, mogą zawrócić dopiero w Orłach. Albo łamać przepisy i przekraczać podwójną linię ciągłą na drodze numer 77, ale to wiąże się z ryzykiem otrzymania mandatu. Za utworzeniem lewoskrętów byli radni gminni, radni powiatowi i starosta jarosławski. Podczas sesji rady gminy Radymno tamtejsi radni – na wniosek wspomnianego W. Januszki – podjęli nawet w tej sprawie dwie uchwały[paywall].
Kolejnym argumentem za utworzeniem lewoskrętów są plany powstania tuż obok zjazdu (wjazdu) na autostradę, w okolicach Zadąbrowia, giełdy rolniczej. – To prawda. Na terenie należącym do jednego z rolników planujemy utworzyć owocowo-warzywną giełdę rolniczą. Już jesteśmy po wstępnych ustaleniach. Powstanie lewoskrętów zdecydowanie poprawiłoby komunikację na tamtym terenie – zdradził plany radny powiatowy Marek Kisielewicz. Bartosz Wysocki z biura prasowego rzeszowskiego oddziału GDDKiA obiecał, że odpowiednie służby zajmą się tą sprawą.
Dość szybko doszło do finalizacji obietnic. 25 września br. przeprowadzono wizję w terenie. Wzięli w niej udział m.in. wójt gminy Radymno Bogdan Szylar, przedstawiciele rzeszowskiego oddziału i przemyskiego rejonu GDDKiA, przedstawiciel Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie oraz radni gminni ze Skołoszowa.
– Wnioskowaliśmy, aby na odcinku stacja paliw Lotos – węzeł autostrady na środku jezdni wydzielić pas na lewoskręty. Przedstawiciele GDDKiA w Rzeszowie zaproponowali, aby na wysokości stacji paliw wybudować zawrotkę w kierunku Przemyśla po lewej stronie, a za wiaduktami drugą zawrotkę po prawej stronie. Między zawrotkami powstałoby rondo w kształcie jaja. W trakcie wizji poruszyłem także problem włączania się do ruchu z ulicy 3 Maja na drogę numer 77, która nie ma progu poziomego. Duży spadek powoduje ograniczenie widoczności i dochodzi do wielu wypadków – tłumaczy W. Januszko.
– Otrzymałem pismo w tej sprawie od Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, w którym poinformowali, że zebrane w trakcie spotkania wnioski i postulaty zostały uwzględnione. Zapewnili, że opracują projekt zmian organizacji ruchu, obejmujący wykonanie zawrotek i przedłożą nam do zaopiniowania. Wstępnie zaproponowali podział działań. Dyrekcja, po wykonaniu projektu, zobowiązala się do zmiany oznakowania drogi zgodnie z uzgodnionym i zatwierdzonym projektem, my natomiast wykonamy roboty w pasie drogi krajowej i poza nim – powiedział wójt gminy Radymno B. Szylar.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze