Reklama

W żurawickim szpitalu poświęcono kaplicę i oddział

15/09/2016 07:24

W Wojewódzkim Podkarpackim Szpitalu Psychiatrycznym im. prof. Eugeniusza Brzezickiego w Żurawicy poświęcono kaplicę szpitalną oraz nową część oddziału psychiatrycznego.

Dokonał tego ks. arcybiskup Adam Szal, metropolita przemyski. Uroczystość uświetnił Rodzinny Piknik Zdrowia. Podczas imprezy wystąpili: Kapela Strażacka „Czy się wali, czy się pali”, Zespół Pieśni i Tańca „Przemyśl” oraz Grupa Śpiewacza „Krasiczanki”. Uczestnicy pikniku mogli obejrzeć wystawę prac artystycznych pacjentów, pokaz ratownictwa medycznego, prezentację służb mundurowych, a także bezpłatnie zmierzyć ciśnienie i poziom cukru we krwi.


del
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości