W Wojewódzkim Podkarpackim Szpitalu Psychiatrycznym im. prof. Eugeniusza Brzezickiego w Żurawicy poświęcono kaplicę szpitalną oraz nową część oddziału psychiatrycznego.
Dokonał tego ks. arcybiskup Adam Szal, metropolita przemyski. Uroczystość uświetnił Rodzinny Piknik Zdrowia. Podczas imprezy wystąpili: Kapela Strażacka „Czy się wali, czy się pali”, Zespół Pieśni i Tańca „Przemyśl” oraz Grupa Śpiewacza „Krasiczanki”. Uczestnicy pikniku mogli obejrzeć wystawę prac artystycznych pacjentów, pokaz ratownictwa medycznego, prezentację służb mundurowych, a także bezpłatnie zmierzyć ciśnienie i poziom cukru we krwi.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze