Boisko Salezjanów po raz kolejny zatętni życiem. Organizatorzy, czyli parafia pw. św. Józefa, Stowarzyszenie Lokalne Salezjańskiej Organizacji Sportowej „Orlęta” oraz zarząd osiedla nr 5 w sierpniu i wrześniu zapraszają na piłkarskie rozgrywki w 3 grupach wiekowych: 2003 i młodsi, 2005 i młodsi oraz grupa open – od 16 lat. Zgłoszenia można wysyłać do 7 sierpnia: salos_przemysl@interia.pl lub pod numerem 725 428 971. Honorowy patronat nad imprezą sprawuje ksiądz bp Stanisław Jamrozek.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.A czemu nie, młody, aktywny i co ważne zarówno dla młodych jak i starszych wiele robi.
Kamiński na prezydenta !!!
popieram!
A czemu nie, młody, aktywny i co ważne zarówno dla młodych jak i starszych wiele robi.