Reklama

Wiadomo, kto strzelał do księży idących z wizytą duszpasterską

W sobotę 18 stycznia br., około godziny 15 w Rzeszowie ktoś strzelał do księży idących z wizytą duszpasterską. Po kilku dniach policjanci z KMP w Rzeszowie ustalili, kim byli chuligani.

O zdarzeniu policjanci z komisariatu na Baranówce zostali zawiadomieni w poniedziałek, 21 stycznia br. Ci rozpoczęli ustalania sprawców. Sprawców ustalił dzielnicowy odpowiedzialny za tamten rejon. Na podstawie zebranych informacji okazało się, że byli to dwaj nastolatkowie w wieku 13 i 15 lat. Chłopcy strzelali z mieszkania jednego z nich. Jak ustalono15-latek strzelił w kierunku księdza, drugi jak twierdzi, strzelał do pobliskich drzew. Z rozmowy z jednym z nich nie wynika, aby celowali do innych osób. Nastolatkowie strzelali plastikowymi kulkami z repliki pistoletu i rewolweru, w których materiałem miotającym był ga. Przedmioty te zabezpieczyli policjanci. Zebrany w sprawie materiał dowodowy funkcjonariusze przekazali do Sądu Rodzinnego w Rzeszowie, który zdecyduje o dalszych losie młodocianych chuliganów.


KiB
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości