W najbliższą sobotę, 10 września, w kościele pw. NMP w Narolu odbędzie się koncert „Wielka Msza św. Jana Pawła II” z udziałem światowej sławy, sopranistki Grażyny Zielińskiej z Klagenfurtu w Austrii. Koncert rozpocznie się o godz. 18.30. Wstęp wolny.
„Wielka Msza” to kolejne ciekawe wydarzenie artystyczne w Narolu, określanym Kameralną Muzyczną stolicą Roztocza. Odbywające się w tym mieście koncerty, wieczory artystyczne i wystawy są wysoko oceniane nie tylko za poziom artystyczny, ale też za walory obiektów, w których się odbywają. – W tym roku udało się nam zaprosić do Narola światowej sławy sopranistkę, Grażynę Zielińską z Klagenfurtu (Austria), która z towarzyszeniem wybitnych muzyków Wacława Golonki i Błażeja Kociubana wykonają „Wielką Mszę Świętą Jana Pawła II”, skomponowaną w 2004 roku przez maestro Geralda Spitznera – zachęca do wybrania się na koncert Krzysztof Świętojański, asystent ds. promocji w narolskim ratuszu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze