Reklama

„Wielka Msza św. Jana Pawła II” w Narolu

08/09/2016 09:27

W najbliższą sobotę, 10 września, w kościele pw. NMP w Narolu odbędzie się koncert „Wielka Msza św. Jana Pawła II” z udziałem światowej sławy, sopranistki Grażyny Zielińskiej z Klagenfurtu w Austrii. Koncert rozpocznie się o godz. 18.30. Wstęp wolny.

„Wielka Msza” to kolejne ciekawe wydarzenie artystyczne w Narolu, określanym Kameralną Muzyczną stolicą Roztocza. Odbywające się w tym mieście koncerty, wieczory artystyczne i wystawy są wysoko oceniane nie tylko za poziom artystyczny, ale też za walory obiektów, w których się odbywają.  – W tym roku udało się nam zaprosić do Narola światowej sławy sopranistkę, Grażynę Zielińską z Klagenfurtu (Austria), która z towarzyszeniem wybitnych muzyków Wacława Golonki i Błażeja Kociubana wykonają „Wielką Mszę Świętą Jana Pawła II”, skomponowaną w 2004 roku przez maestro Geralda Spitznera – zachęca do wybrania się na koncert Krzysztof Świętojański, asystent ds. promocji w narolskim ratuszu.


erka
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości