Reklama

Wielki sukces ucznia „Słowaka”


Tomasz Samek, uczeń I Liceum Ogólnokształcącego im. Juliusza Słowackiego w Przemyślu, podopieczny nauczyciela z tej placówki Mariusza Fudały, zajął trzecie miejsce w wielkim finale Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności. Gratulujemy!


Uroczysty finał Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności odbył się w Kampusie Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego, a jednym z jej organizatorów jest Akademia Sztuki Wojennej. W wydarzeniu wzięło udział 160 najlepszych uczniów szkół średnich z całej Polski wraz z nauczycielami. Celami głównymi olimpiady są: popularyzowanie wiedzy na temat nauk o bezpieczeństwie, w tym zwłaszcza o systemie obronności Rzeczypospolitej Polskiej, powinnościach obronnych władz samorządowych, instytucji i obywateli oraz powszechnej samoobrony i ochrony cywilnej. Do finału zakwalifikowali się najlepsi licealiści z całej Polski...

Płatny dostęp do treści

Przeczytałeś tylko fragment tekstu. Chcesz przeczytać całość i inne artykuły premium? Nieograniczony dostęp do pełnych tekstów od 19 groszy dziennie! Masz już wykupiony dostęp? Zaloguj się

Pozostało 72% tekstu do przeczytania.

Wykup dostęp
Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 29/04/2026 19:47
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości