Tomasz Samek, uczeń I Liceum Ogólnokształcącego im. Juliusza Słowackiego w Przemyślu, podopieczny nauczyciela z tej placówki Mariusza Fudały, zajął trzecie miejsce w wielkim finale Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności. Gratulujemy!
Uroczysty finał Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności odbył się w Kampusie Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego, a jednym z jej organizatorów jest Akademia Sztuki Wojennej. W wydarzeniu wzięło udział 160 najlepszych uczniów szkół średnich z całej Polski wraz z nauczycielami. Celami głównymi olimpiady są: popularyzowanie wiedzy na temat nauk o bezpieczeństwie, w tym zwłaszcza o systemie obronności Rzeczypospolitej Polskiej, powinnościach obronnych władz samorządowych, instytucji i obywateli oraz powszechnej samoobrony i ochrony cywilnej. Do finału zakwalifikowali się najlepsi licealiści z całej Polski...
Przeczytałeś tylko fragment tekstu. Chcesz przeczytać całość i inne artykuły premium? Nieograniczony dostęp do pełnych tekstów od 19 groszy dziennie! Masz już wykupiony dostęp? Zaloguj się
Pozostało 72% tekstu do przeczytania.
Wykup dostępTwoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze