Reklama

Zażyła dużą ilość leków i napisała o tym w sieci nieznajomemu

20/09/2016 15:39

14-latka z województwa kujawsko-pomorskiego skontaktowała się przez komunikator internetowy z 18-letnim mieszkańcem Mielca. Napisała, że zażyła dużą ilość leków.

Nastolatek poinformował policję o młodej nieznanej mu kobiecie. Na komendzie przekazał funkcjonariuszom wszelkie posiadane informacje. Dzięki temu udało się nawiązać kontakt z 14-latką za pośrednictwem komunikatora.

W trakcie rozmowy policjanci zdobyli dane, które pozwoliły na ustalenie miejsca jej pobytu. Dyżurny mieleckiej policji skontaktował się z funkcjonariuszami z Mogilna, którzy niezwłocznie pojechali pod wskazany adres. Kiedy zastali na miejscu dziewczynę, ta źle się czuła i przyznała się do zażycia leków. Matka zawiozła ją do szpitala.

Dzięki czujności i wielkiej odpowiedzialności młodego mieszkańca Mielca oraz szybkiej reakcji policji, udało się uratować 14-latkę.
bc
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości