Do groźnego wypadku doszło wczoraj, 16 bm., tuż po godzinie 9.30, na skrzyżowaniu ulic Staszica i Mickiewicza.
Jadąca na sygnale karetka pogotowia, którą kierował 51-letni mieszkaniec powiatu stalowowolskiego, zderzyła się z oplem kierowanym przez 70-letniego mężczyznę z powiatu niżańskiego. Na szczęście nikt nie ucierpiał. Droga była zablokowana przez niemal pół godziny, ponieważ na jezdnię wyciekły płyny eksploatacyjne. Kierowcy byli trzeźwi. Trwają czynności wyjaśniające.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze