Przedstawiamy finałową dziesiątkę kandydatek na Miss Życia Podkarpackiego 2016, które zaskarbiły sobie szczególną sympatię naszych czytelników, zdobywając największą ilość głosów.
Dziś rozpoczynamy drugi etap głosowania, który zakończy się wielkim finałem konkursu już 5 czerwca na 15. Wielkim Pikniku Charytatywnym, na którym kandydatki zaprezentują się na naszej scenie. Wszystkie dziewczyny zostaną profesjonalnie przygotowane przez wizażystów z firmy Inglot oraz przez Pracownię Fryzur Margarety Wywrot.
Sponsorzy przekazują bardzo atrakcyjne upominki dla finalistek konkursu:
I-III miejce: zaproszenia do SPA, zestawy kosmetyków od firmy Inglot, kupony na biżuterię od salonu jubilerskiego Gold-Lux, modne obuwie od firmy Wojtowicz Awangarda Shoes, karnety open na fitness w Lejdis, zaproszenia na zabiegi kosmetyczne od firmy Ulana Visage.
IV-X miejsce: zestawy kosmetyków od firmy Inglot, karnety na fitness w Lejdis
Głosowanie w pierwszym etapie trwało cztery tygodnie, podczas których mieliśmy okazję poznać sylwetki naszych kandydatek. Do naszej redakcji spłynęło ponad 2000 głosów, a aby dostać się do finału, trzeba było zdobyć 130 punktów. Gorąco zachęcamy do dalszego głosowania oraz do uczestnictwa w finale konkursu na pikniku, gdzie poznamy Miss Życia Podkarpackiego 2016.
Drugi etap głosowania rusza już 25 maja i trwać będzie do 5 czerwca do godziny 18.00. Głosujemy tylko za pomocą SMS-ów. Przypominamy, że głosy z poprzedniego etapu nie sumują się, w drugim etapie głosowanie zaczynamy od początku.
Chcąc wesprzeć swoją kandydatkę należy wysłać SMS-a o treści zycie.xxx (gdzie xxx to numer kandydatki), pod numer 7148. Koszt wysłania SMS-a to 1,23 z VAT. Jeden wysłany SMS to jeden głos w plebiscycie. Szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest poniżej.


Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Dlaczego te dziewczyny sa takie brzydkie? Zeby zostac miss trzeba miec troche urody a nie twarz jak kon
Żadna rewelacja.. mało pięknych dziewczyn w Przemyślu? Porażka..
Jak komuś się coś nie podoba to po prostu się nie patrzy... tyle ...
Chodzi o kasę każdy będzie chciał żeby siostra córka czy dziczyzna wygrała wiec będą wysylac
Dlaczego te dziewczyny sa takie brzydkie? Zeby zostac miss trzeba miec troche urody a nie twarz jak kon
Żadna rewelacja.. mało pięknych dziewczyn w Przemyślu? Porażka..
Jak komuś się coś nie podoba to po prostu się nie patrzy... tyle ...