Znamy już wszystkie kandydatki! 30 uroczych dziewcząt zawalczy o miano najpiękniejszej. Która z nich powinna założyć koronę? To zależy od Was. Głosujcie!
Wiosna to najpiękniejsza pora roku, bo oprócz budzącej się do życia przyrody, ulice miast i wiosek rozkwitają także urodą dziewcząt. Z tego też powodu startujemy z kolejną, czwartą już edycją konkursu na Miss Życia Podkarpackiego.
Plebiscyt nasz połączony jest ściśle z charytatywnym celem Fundacji Życia Podkarpackiego, jakim jest umożliwienie dzieciom z ubogich rodzin przeżycia niezapomnianych wakacji. To czyni go niezwykłym, gdyż obok wspaniałej przygody, zdobycia atrakcyjnych nagród i dobrej zabawy, nasze kandydatki będą mieć satysfakcję z pomocy dzieciom. Nasz konkurs dowodzi, że bycie piękną to nie tylko powierzchowność, ale przede wszystkim piękna dusza.
Zakończyliśmy już przyjmowanie zgłoszeń i prezentujemy ostatnią 10 kandydatek. Jest ich 30. Wszystkie piekne i zdolne – a która z powinna założyć koronę? To zależy od Was, drodzy Czytelnicy. Zachęcamy do głosowania – macie czas do 22.05 (1 etap), kiedy to wyłonimy 10 finalistek konkursu.
Wyślij e-mail na adres miss@zycie.pl, zadzwoń pod numer 16 670 22 00 lub skontaktuj się z nami za pośrednictwem Facebooka. Zgłoszenia przyjmujemy do 07.05.2015 r.
Każda kandydatka zostanie przedstawiona na łamach naszego tygodnika, na portalu www.zycie.pl oraz na naszym profilu na Facebooku. Finał naszego konkursu odbędzie się 5 czerwca na Wielkim Pikniku Charytatywnym, gdzie zaprezentujemy 10 finalistek, tam również nastąpi uroczyste wręczenie nagród. Co roku fundatorzy przekazują bardzo atrakcyjne upominki dla finalistek konkursu, m.in.: zaproszenie do SPA, kolacje w restauracji, zestawy kosmetyków, kupony na biżuterię, modne obuwie i wiele więcej!



Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
thank you so much.