Setne urodziny to okazja jakich mało, by oddać należyty hołd szanownemu jubilatowi, który przez cały wiek zapisywał się na kartach ojczystej historii. W tym przypadku zaszczyt ten przypadł pani Helenie Sobiejko ze Skołoszowa, która 14 listopada obchodziła swoje „złote” urodziny.
Jubileusz zgromadził nie tylko rodzinę i przyjaciół pani Heleny, ale również przedstawicieli lokalnego samorządu, którzy z radością i dumą pogratulowali jej tylu pięknych lat.

„Pani Helena, urodzona w 1925 roku, wychowała i otaczała troską kolejne pokolenia swojej rodziny. Jest mamą trójki dzieci, babcią sześciorga wnuków, prababcią jedenastu prawnuków oraz praprababcią jednej praprawnuczki. Taka wielopokoleniowa, kochająca rodzina to najpiękniejszy dowód na to, jak ciepłą, serdeczną i oddaną bliskim osobą jest jubilatka”
Reklama
– przedstawił jej postać radymniański samorząd.
Jak na huczne świętowanie urodzin przystało, nie zabrakło tortu, prezentów i kwiatów. Nie szczędzono też miłych słów wobec mieszkanki Skołoszowa, która dołączyła do grona stulatków.
„Z okazji tak dostojnego Jubileuszu składamy pani Helenie Sobejko najserdeczniejsze życzenia dalszego zdrowia, pogody ducha oraz wielu łask Bożych na kolejne dni i lata. Niech każdy z nich będzie przepełniony spokojem, radością i życzliwością płynącą od najbliższych”
– przekazuje UG w Radymnie, a cała nasza redakcja dołącza się do tych życzeń.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze