Wytwórnia mas bitumicznych Ammann typu Global 160 ma powstać w przemyskiej podstrefie Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „Euro-Park Wisłosan”. Przyszły inwestor musi się jednak spodziewać lawiny protestów.
Kilka dni temu przewodniczący zarządów dwóch przemyskich osiedli – nr 12 „Łukasińskiego” Krystyna Makara i nr 13 „Przemysława” Henryk Hawryś oraz Błażej Wilk złożyli specjalny wniosek do prezydenta miasta Wojciecha Bakuna w tej sprawie.
Proszą w nim o wszczęcie postępowania sprawdzającego czy wobec podjętej przez ówczesnego włodarza miasta Roberta Chomę decyzji (z 24 września ub.r.) ustalającej środowiskowe uwarunkowania realizacji przedsięwzięcia nie zachodzi nieważność z powodu rażącego naruszenia prawa.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.To przypomina rosyjskie reala gdzie toczą walki na różnych płaszczyznach ,oczywiście zawsze przegrane.A wystarczy odpowiedzieć tylko kto wziął w łapę i dlaczego tak dużo?Odpowiadając na to pytanie całkowicie rozwiązujemy problem.Problemem zostaje jak oddać to co się wzięło w łapę i sprawy nie załatwiło.
Pan Wilk już się szykuje do objęcia mandatu radnego na 4 okręgu?
To przypomina rosyjskie reala gdzie toczą walki na różnych płaszczyznach ,oczywiście zawsze przegrane.A wystarczy odpowiedzieć tylko kto wziął w łapę i dlaczego tak dużo?Odpowiadając na to pytanie całkowicie rozwiązujemy problem.Problemem zostaje jak oddać to co się wzięło w łapę i sprawy nie załatwiło.
Pan Wilk już się szykuje do objęcia mandatu radnego na 4 okręgu?