Choć ratusz wypowiada się w tej sprawie bardzo ostrożnie, wiele wskazuje na to, że wymagający remontu i modernizacji obiekt niemal w centrum miasta w kolejnym sezonie odzyska dawną świetność. Wymaga to jednak czasu i pieniędzy. Na razie trwa opracowywanie dokumentacji, a zakończenie tego procesu przewidziane jest na koniec wakacji.
Fontanna znajdująca się na popularnym jarosławskim skwerze nie działa już od jakiegoś czasu. – Przydałaby się. Teraz jest chłodno, więc nie tak bardzo, ale w takie upały, jakie były niedawno, to zawsze jakaś ulga – mówią jarosławianki zagadnięte na ławce w Parku Miejskim im. Czesławy Puzon ps. „Baśka”. – Zwłaszcza dzieciaki mają frajdę – ich sąsiadka z ławki obok wskazuje na dziecko przechadzające się po cokole otaczającym wyschniętą nieckę[paywall].Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze