Reklama

Fontanna na skwerze „Baśki” Puzon ożyje dopiero w przyszłym sezonie?

19/07/2019 18:33

Choć ratusz wypowiada się w tej sprawie bardzo ostrożnie, wiele wskazuje na to, że wymagający remontu i modernizacji obiekt niemal w centrum miasta w kolejnym sezonie odzyska dawną świetność. Wymaga to jednak czasu i pieniędzy. Na razie trwa opracowywanie dokumentacji, a zakończenie tego procesu przewidziane jest na koniec wakacji.

Fontanna znajdująca się na popularnym jarosławskim skwerze nie działa już od jakiegoś czasu. – Przydałaby się. Teraz jest chłodno, więc nie tak bardzo, ale w takie upały, jakie były niedawno, to zawsze jakaś ulga – mówią jarosławianki zagadnięte na ławce w Parku Miejskim im. Czesławy Puzon ps. „Baśka”. – Zwłaszcza dzieciaki mają frajdę – ich sąsiadka z ławki obok wskazuje na dziecko przechadzające się po cokole otaczającym wyschniętą nieckę[paywall].
pac
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości