I-ligowe piłkarki ręczne JKS Sanu Jarosław rozegrały swój 8. mistrzowski mecz. Tym razem rywalizowały na parkiecie hali MOSiR w Przeworsku z AZS UR APR Radom.
Po kapitalnej drugiej połowie podopieczne Valiantsiny Kozimur rozgromiły zespół z Radomia, podtrzymując znakomitą serię zwycięstw. To było już szóste z rzędu. Dzięki temu jarosławianki awansowały już na trzecie miejsce w tabeli.
W meczu z zespołem z Radomia JKS San był faworytem, ale musiał być czujnym i wyjść na parkiet z szacunkiem dla rywala. Rywala, który w tym sezonie spisuje się słabiej niż w poprzednim, ale to nie znaczyło, że nie podejmie walki. Jarosławianki chciały podtrzymać zwycięską passę i to zrobiły. Zaimponowały zwłaszcza w drugich 30 minutach, w których rozbiły przeciwniczki.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze