Reklama

JKS San Jarosław już na podium! Rozgromiły radomianki


I-ligowe piłkarki ręczne JKS Sanu Jarosław rozegrały swój 8. mistrzowski mecz. Tym razem rywalizowały na parkiecie hali MOSiR w Przeworsku z AZS UR APR Radom.


Po kapitalnej drugiej połowie podopieczne Valiantsiny Kozimur rozgromiły zespół z Radomia, podtrzymując znakomitą serię zwycięstw. To było już szóste z rzędu. Dzięki temu jarosławianki awansowały już na trzecie miejsce w tabeli.

W meczu z zespołem z Radomia JKS San był faworytem, ale musiał być czujnym i wyjść na parkiet z szacunkiem dla rywala. Rywala, który w tym sezonie spisuje się słabiej niż w poprzednim, ale to nie znaczyło, że nie podejmie walki. Jarosławianki chciały podtrzymać zwycięską passę i to zrobiły. Zaimponowały zwłaszcza w drugich 30 minutach, w których rozbiły przeciwniczki.

Reklama

 

JKS San Jarosław – AZS UR APR Radom 39:25 (17:15)

 

  • JKS San: Musakova, Buczyńska – Pokrywka 0, Dębiak 2, Płocica 3, Dorsz 4, Pazdro 5, Galas 5, Szymańczyk 0, Różycka 6, Dymnicka 3, Jamrozik 3, Dmytroczenko 8.
  • AZS UR APR: Bąk 1, M. Górka – Piaseczna 2, Rolek 1, Eichler 9, Sołtys 2, Siedlecka 3, Ciszewska 0, Stanik 1, Bartos 0, H. Górka 3, Dymińska 2, Liwanowska 1.
  • Sędziowali: Daniel Hardek i Paweł Nowak (obaj z Krakowa). Kary: JKS San – 8 min; AZS UR APR – 4 min. Widzów: 200.
Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 30/11/2025 09:26
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama