Reklama

Kobieta zginęła na popularnym „dzikim” przejściu

09/09/2019 16:15

Dziś w godzinach porannych na ulicy 3 Maja, na wysokości skrzyżowania z ul. ks. M. Lisińskiego. w miejscu, z którego piesi często korzystają. by przebyć ruchliwą arterie miasta, doszło do potrącenia kobiety. 76-latka z poważnymi obrażeniami trafiła do szpitala. Nie udało się uratować jej życia.

Do wypadku doszło dziś, około godz. 9 rano. 76-letnia kobieta zdecydowała się przebyć 3 Maja w niedozwolonym do tego miejscu. Niestety kobieta wtargnęła bezpośrednio pod nadjeżdżające audi, a kierowca osobówki nie zdołał zareagować. Doszło do potrącenia. Poszkodowanej udzielił pierwszej pomocy przedmedycznej, będący po służbie technik kryminalistyki jarosławskiej KPP. Wezwał też karetkę i do przybycia służb kierował ruchem. Kobieta został przewieziona do szpitala, gdzie mimo wysiłku lekarzy zmarła. 36-letni kierowca został zbadany alkomatem – był trzeźwy.


pac
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości