Reklama

Mężczyzna zmarł w przychodni stomatologicznej w Przemyślu

12/04/2019 16:58

Wstępne ustalenia wskazują na naturalną przyczynę zgonu, jednak dokładne okoliczności wyjaśni sekcja zwłok.

Mężczyzna przyszedł do jednej przychodni stomatologicznych dziś (piątek) przed godz. 14. Wbrew pojawiającym się pogłoskom, do tragedii nie doszło w gabinecie dentystycznym, ale w poczekalni.

 - 63-letni mieszkaniec Przemyśla przyszedł, aby się zapisać na wizytę. W pewnym momencie zasłabł. Personel natychmiast rozpoczął reanimację i wezwał pogotowie – mówi mł. asp. Marta Fac, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu.

 Życia mężczyzny nie udało się jednak uratować. Jego ciało zabezpieczono do badań sekcyjnych, jednak wstępne ustalenia wskazują na naturalną przyczynę zgonu. Na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora.


pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Ols - niezalogowany 2019-04-13 12:31:35

    Hahaha co to za naturalna przyczyna przecież ludzie dożywają późnej starości musiał mieć zawał lub wylew 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    XXXll - niezalogowany 2019-04-14 09:01:40

    Naprzód sory teraz przychodnie ...

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    katedaisy - niezalogowany 2019-04-23 05:29:02

    ludzie, którzy są podłączeni do klinikirouter login

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości