Wstępne ustalenia wskazują na naturalną przyczynę zgonu, jednak dokładne okoliczności wyjaśni sekcja zwłok.
Mężczyzna przyszedł do jednej przychodni stomatologicznych dziś (piątek) przed godz. 14. Wbrew pojawiającym się pogłoskom, do tragedii nie doszło w gabinecie dentystycznym, ale w poczekalni.
- 63-letni mieszkaniec Przemyśla przyszedł, aby się zapisać na wizytę. W pewnym momencie zasłabł. Personel natychmiast rozpoczął reanimację i wezwał pogotowie – mówi mł. asp. Marta Fac, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu.
Życia mężczyzny nie udało się jednak uratować. Jego ciało zabezpieczono do badań sekcyjnych, jednak wstępne ustalenia wskazują na naturalną przyczynę zgonu. Na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Hahaha co to za naturalna przyczyna przecież ludzie dożywają późnej starości musiał mieć zawał lub wylew
Naprzód sory teraz przychodnie ...
ludzie, którzy są podłączeni do klinikirouter login