Odradzamy korzystania ze ścieżki (skrótu) prowadzącej przez wąwóz od ulicy Sikorskiego do Narutowicza albo Dolińskiego, a następnie do Grunwaldzkiej.

fot.Jacek Szwic
Pozostałości po drewnianym mostku.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Czy to nie to miejsce zostało ostatnio wyremontowane przez społeczników?
Tak w dniu 29.04 naprawiliśmy i wysprzątaliśmy to miejsce :-)
Zaraz zaraz a gdzie Ci wielcy i wspaniali Radni z okręgu nr 1 którzy takie wspaniałe pomysły mieli w kampanii wyborczej co ? Szczerze po wyborach zero zaangażowania z ich strony w sprawy naszych ulic. Jeden gra w piłkę z dziećmi, drugi angażuje się w wybory rady osiedla żeby przeszedł jego kandydat trzeci ubiera się w stroiki rycerskie i muszki. Do roboty proponuje się zabrać a nie pajacować !
Poprzednia Rada była tragedią ale ta już jest dnem ... Ludzie poogladajcie Sesje którąś na żywo. Przemyślanie znają tych ludzi to jest katastrofa kogo wybraliśmy.
Ja pier**** co za gówniany dziennikarzyk tworzy artykuł nie sprawdzając jaki jest stan faktyczny? Mostek wyremontowany
Byłem tam 24 kwietnia i wtedy zrobiłem fotki, więc o co chodzi?
Nowy kosciol zostal oddany do użytku 10 lat temu
Jako Radny Radny Rady Miejskiej w Przemyślu kupiłem deski na nowy mostek. Z diety radnego :-)Myślę, że zrobiliśmy kawał dobrej roboty!
Jako Radny Rady Miejskiej proszę zająć się prawdziwymi problemami naszego miasta. Co Pan powie o bezrobociu ? Jaką interpelację złożył Pan w przedmiocie remontów ulic chociażby w Pana okręgu ? Dlaczego nie pyta Pan czemu płacimy więcej za śmieci. Jak Pan głosował w sprawie odebrania 20 % dofinansowania dla najbiedniejszych? Skoro Pan sam sprzątał i kupił deski to czemu nie pyta Pan wladz miasta czemu miasto tego nie zrobi ? Zabrał Pan głos w tej dyskusji np. w sprawie odebrania tego dofinansowania ? TO SĄ PROBLEMY MIESZKAŃCÓW Panie Radny. Ja rozumiem że lepiej sobie zrobić zdjecie w trawie że coś się zrobiło, ale Przemyśl potrzebuje zmian w gospodarce w polityce społecznej a nie w tematach prozaicznych/zastępczych.
Pani Radny chwileczkę chwileczkę. Ale Ci wielcy społecznicy nie zrobili tego bezinteresownie. Akcję zorganizowaliście 29 kwietnia, a jakoś dziwnym trafem dzień później odbywały się wybory na Radzie Osiedla Rycerskim, i jakoś dziwnym trafem Panowie, którzy tam sprzątali trafili do Zarządu Rady Osiedla (chodź nikt ich praktycznie nie zna) ? Przypadek ? Czemu jakoś dziwnie wcześniej tego nie uczyniliście ? Albo np. dzień po wyborach ? Także proszę tu oczów nie mydlić ludziom jacy to społecznicy to bo wszystko był cichy plan wejścia do Zarządu Rady Osiedla, który zresztą zrealizowaliście. Zróbcie to samo za miesiąc zupełnie BEZINTERESOWNIE wtedy Panom ludzie przyklasnął. Proszę nie mieć Przemyślan za ciemnego ludu i niemyślącego !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
do Śmiechu warte - i bardzo dobrze ,że nastąpiła zmiana w Radzie Osiedla dokonana wyborem mieszkańców. Ostatnia kadencja RO była tylko trwaniem. Myślę że mieszkańcy Os.Rycerskie+Bielskiego pozazdrościli mieszkańcom OS.Kmiecie tak obrotnych i zaradnych radnych/efekty ich pracy widać i słychać/ i dokonali wymiany .Czy dobrej ? zobaczymy.
do xx - człowieku o czym Ty mówisz jaka zmiana. Byłem na tych wyborach, przepraszam nie napisze nazwiskami bo nie znam tych Panów, ale Pan Przewodniczący który nim został był już przewodniczącym tego Osiedla NIC się nie działo na naszym Osiedlu NIC nie robił ! Następny nowy członek Zarządu wstał powiedział, że chce budżet obywatelski (sam nie wiedział o co mu chodzi), aż sobie usiadł z wrażenia po tej śmiesznej przemowie. Następny kandydat sam nie wiedział na kogo chce startować czy na Przewodniczącego czy na członka Zarządu, aż Pan Radny musiał interweniować żeby wyjaśnić własnemu człowiekowi kim on chce być :-) Fakt rozsądnym członkiem Zarządu został jakiś były radny sorry nie pamiętam nazwiska, ale zgniótł tych Panów merytorycznie.I co to jest zmiana ? No proszę Pana xx nie obrażajcie ludzi !
Do śmiechu warte-ludzie obrażają się sami -przy każdych wyborach a potem masa narzekań i jęczenia. A już szczególnie głupie są pretensje i żale których żaden radny z żadnej rady miejskiej nie ma komptencji załatwić np. w sprawie bezrobocia :):)
Proponuje twórcy artykułu zrobić nowy ze sprostowaniem i podaniem faktów. Ps. Jaki kościół otwarto 4 lata temu? Chyba dla jehowych XD Teraz info dla komentujących odnośnie osiedla rycerskie - tak, było zaniedbywane przez rade osiedla przez wiele lat. Co zrobili? - nic :) Wystarczy podgapić od osiedla kmiecie lub kazanów - "sąsiadów" jak to ma działać. Ile lat droga "bielskiego" jest dziurawcem łatanym kamyczkami 3 razy do roku a i tak są dziury (teraz to epicentrum), reszta ulic nie lepsza albo hopy albo dziury a nawet kostka na malawskiego szczerbata do bólu. Także jest co robić jak sie chce.
Zostało i jest wyremontowane. Tylko ta menda dziennikarska nie potrafi się do tego przyznać. Zamiast sprawdzić stan faktyczny to wrzuca to robi zdjecia w kwietniu i pisze przez miesiąc ten gównoartykuł XD. Panie JS - wtydź się. Zajmij się czymś innym co nie wymaga od ciebie tak potężnego refleksu.
Czy to nie to miejsce zostało ostatnio wyremontowane przez społeczników?
Tak w dniu 29.04 naprawiliśmy i wysprzątaliśmy to miejsce :-)
Zaraz zaraz a gdzie Ci wielcy i wspaniali Radni z okręgu nr 1 którzy takie wspaniałe pomysły mieli w kampanii wyborczej co ? Szczerze po wyborach zero zaangażowania z ich strony w sprawy naszych ulic. Jeden gra w piłkę z dziećmi, drugi angażuje się w wybory rady osiedla żeby przeszedł jego kandydat trzeci ubiera się w stroiki rycerskie i muszki. Do roboty proponuje się zabrać a nie pajacować !