Reklama

Okiem czepialskiego: przy Kościuszki 2 w dzień i w nocy świeciła się lampa

27/06/2019 17:00

11 czerwca, o godzinie 13.30 w kraju wystąpiło rekordowe zapotrzebowanie na moc elektryczną w szczycie rannym okresu letniego – 23 718 MW – czyli o 38 MW więcej niż poprzedni rekord z 2 sierpnia 2018 roku. Energia elektryczna wcale nie jest taka tania, a jej wytworzenie ma ogromny wpływ na środowisko, stąd apele o jej oszczędzanie, które jednak nie do wszystkich trafiają. Na przykład w Przemyślu na tyłach budynku przy ulicy Kościuszki 2, należącego do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego, w dzień i w nocy zupełnie niepotrzebnie świeciła się lampa. Takich lamp święcących za dnia można znaleźć więcej. Ot, jak my oszczędzamy.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Theo - niezalogowany 2019-06-27 18:01:45

    Brawo, tak trzymać !!!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości