Reklama

Pierwsza w Przemyślu ekoszuflandia! Nie używasz? Sprzedaj, oddaj, zamień

2 października w sali gimnastycznej przy ulicy Ratuszowej 1 (budynek UM) ruszy akcja swobodnego przepływu rzeczy niechcianych.

3R – czyli: reduce, reuse, recycle w Polsce stosujemy raczej jako 3U, czyli – Unikaj kupowania zbędnych rzeczy, Użyj powtórnie, Utylizuj. 

Na przemyskie RRR możesz przynieść, co zechcesz. Nienoszone ubrania, przeczytane książki, osłuchane płyty, nietrafioną biżuterię, porzucone w kącie zabawki, zbędny sprzęt AGD. Ty decydujesz, czy chcesz sprzedać, oddać bądź wymienić. 

Należy pamiętać, że nie wolno wystawiać przedmiotów niebezpiecznych, niedopuszczonych do sprzedaży, wymagających koncesji lub których posiadanie jest niezgodne z prawem. Udział jest bezpłatny.  Więcej informacji pod numerem 16 675 20 58 w. 540 lub mailowo: k.bauermaj@um.przemysl.pl


***
Regulamin wyprzedaży  „Przemyśl – reduce – reuse – recycle”.

Wyprzedaż odbywa się w dniu 2 października 2020 r., w godz. 16.00 – 19.00 na terenie Sali sportowej mieszczącej się przy ul. Ratuszowej 1. Organizatorem wyprzedaży jest Urząd Miejski w Przemyślu – Wydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska. Wstęp na wyprzedaż jest bezpłatny. Celem wyprzedaży jest wymiana i sprzedaż przedmiotów przyniesionych przez uczestników, będących ich własnością. Sprzedawać lub wymieniać można dowolne przedmioty np.: ubrania, książki, płyty, biżuterię, artykuły AGD, własnoręcznie wykonane przedmioty itp. Zabrania się wystawiania na wyprzedaży przedmiotów niebezpiecznych, niedopuszczonych do sprzedaży, wymagających koncesji lub których posiadanie jest niezgodne z prawem. Sprzedawcami mogą być wyłącznie osoby fizyczne, niedozwolone jest prowadzenie sprzedaży przez podmioty gospodarcze. Sprzedawane przedmioty nie są opodatkowane o ile są w posiadaniu sprzedającego min. pół roku i zysk ze sprzedaży nie przekroczy 1.000 zł. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane rzeczy i zawarte transakcje. Organizator może zapewnić stoły, ale w ograniczonej ilości. Informację o zapotrzebowaniu należy wysłać mailem na adres: kos@um.przemysl.pl do dnia 30 września. Wyprzedaż odbywa się na samodzielnie zrobionych stanowiskach. Po zakończeniu wyprzedaży trzeba posprzątać swoje stanowisko i zabrać ze sobą wszystkie rzeczy, które nie zostały sprzedane. Sprzedawcy mogą organizować swoje stanowiska od godz. 15.30. Udział w wyprzedaży stanowi akceptację niniejszego regulaminu. Uczestnictwo w wyprzedaży jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na umieszczenie zdjęć z wizerunkiem uczestnika na stronie internetowej Organizatora. Zdjęcia będą miały na celu tylko oddanie charakteru imprezy. Zgoda może zostać w każdej chwili cofnięta  - szczegółowe informacje zawiera klauzula RODO. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem decyduje Organizator.
san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama