Reklama

Podpalił zabytkową kamienicę w centrum miasta

20/08/2019 11:24

Policjanci zatrzymali sprawcę podpalenia zabytkowej kamienicy w centrum miasta. 55-latek po podłożeniu ognia uciekł z miejsca zdarzenia.

Po zabezpieczeniu miejsca i upewnieniu się, że pożar jest już gaszony przez przybyłą na miejsce straż pożarną, mundurowi rozpoczęli poszukiwanie sprawcy. Podczas sprawdzania uliczek policjanci zauważyli mężczyznę, który – jak wynikało z relacji świadków – mógł mieć związek ze zdarzeniem.

55-letni mieszkaniec Jarosławia został zatrzymany. Usłyszał zarzut podpalenia. Przyznał się i złożył wyjaśniania. Prokurator zastosował wobec niego policyjny dozór i zakaz opuszczania kraju. Trwają czynności, które pozwolą ustalić rodzaj zabytku, jaki stanowi podpalona kamienica oraz zniszczenia, jakie powstały.


fot.KPP Jarosław
owa
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości