Kierowca audi próbował zepchnąć radiowóz z drogi.
W piątek po południu na ul. Paderewskiego w Przemyślu, kierujący audi na holenderskich tablicach rejestracyjnych nie zatrzymał się do kontroli drogowej. - Funkcjonariusze rozpoczęli pościg. Dojechali do ul. Opalińskiego, tam próbowali zajechać mu drogę. Kierowca audi zaczął ich jednak spychać z drogi, więc chcąc uniknąć zderzenia zjechali na pobocze. W efekcie doszło do rozcięcia opony – potwierdziła sierż. sztab. Marta Fac, oficer prasowy KMP Przemyśl.
– W trakcie ucieczki nie zwracał uwagi na przepisy drogowe i zajeżdżał drogę radiowozowi. Uciekając popełniał wiele wykroczeń - jadąc z nadmierną prędkością przekraczał podwójną linię ciągłą, przejeżdżał skrzyżowania na czerwonym świetle, stwarzał zagrożenie dla innych uczestników ruchu. Chcąc uniknąć kontroli, kierujący ukrył się na jednej z działek między drzewami. Tam policjanci go zatrzymali. Podczas kontroli okazało się, że kierowcą był 22-latek, a powodem jego zachowania był fakt, że mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Dodatkowo nie miał ważnego ubezpieczenia OC oraz dowodu rejestracyjnego. Podczas badania stanu trzeźwości okazało się także, że znajdował się w stanie po użyciu alkoholu – dodaje sierż. sztab. M. Fac.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy."popołudniu" to się pisze osobno: po południu!
hahah :D jeszcze im z pensji za opone powinni potrącić :D
a co mieli policmajstry w kaburze ??? , gdzie colty ???
audi trzeba szukac na słowaka,rynek,dworskiego
Kierowca audi zaczął ich jednak spychać z drogi, więc chcąc uniknąć zderzenia zjechali na pobocze.Skoro zaczął spychać ich z drogi to już zderzenie jakieś musiało być :D
I było Audi miało przerysowany cały bok żona szła z dziećmi z przedszkola tym chodnikiem w tym czasie na opalinskiego niema Pobocza zagrożeni znowu byli ludzie jak być bezpiecznym w tym zoo
W komentach same eksperty za dychę.Do roboty plebsie!
Do pierdla z nim niech się nauczy kierować swoim życiem "ps,jak by tak zabił kilka osób"? "
W pewnych krajach, w których szanuje się policję i nie ma dziwacznych sądów to gliniarz strzela, strzela tak, aby zasraniec kierował już w niebiosach!
Poprawione, dzięki za zwrócenie uwagi!
Policja wycieła najlepszy kawałek jak insignia wjechali przez skrzyzowanie na recznym :D
No ostatnio strach się zatrzymać takie kary......
Co ten film taki powycinany i daremny, a nie od początku do końca jak z USA na yt? W Polsce wszystko na pół gwizdka, nawet pełnego filmu z pościgu nie zmieszczą jak człowiek.
policja wyszkolona na calego
"popołudniu" to się pisze osobno: po południu!
hahah :D jeszcze im z pensji za opone powinni potrącić :D