Reklama

Przemyśl i Krasiczyn w najnowszym teledysku KAZIKA [WIDEO]

Nie mam na nic czasu, bo oglądam seriale to najnowsza produkacja Kazika. Na kanale pojawiła się 15 września, a już obejrzało ją niemal 400 tysięcy osób. W nagraniu wprawne oko łatwo wyłapie wątki lokalne.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Fredek - niezalogowany 2020-09-20 12:54:54

    Kazik bez urazy ale wyglądasz jak typowy burak

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Wiola - niezalogowany 2020-09-20 12:58:18

    Kazik kto cię słucha, chyba tylko pan prezes

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Qwerty - niezalogowany 2020-09-20 13:30:48

    No raz przynajmniej coś pozytywnego o tym miescie. Wpiszcie sobie w YouTube "przemyśl" i zobaczcie jakie filmiki mają najwięcej wyświetleń i jak jest przy ich pomocy miasto "promowane"

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości