Miejsce, o jakim mówiło się od dawana, że powinno powstać: zagospodarowany brzeg Sanu, orzeźwiające napoje, nienachalna muzyka, stylowo i wakacyjnie... Zobaczcie sami.
– Rozpoczynamy zupełnie nową formę rozrywki w naszym mieście! Wakacje w Przemyślu? Dołącz do nas i bawmy się razem przy doskonałym piwie, regionalnej kawie, kolorowych lemoniadach, gorącym grillu, koncertach i imprezach z DJ-em – zapowiadają organizatorzy zamieszania.
fot.Zbiory baru SANówa
Będzie np. tak!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Ale może z tym grylem, to raczej dajcie se siana, gdyż te szczątki BESTIALSKO pomordowanych zwierząt wespół z materiałem opałowym tworzą qrevsko szkodliwe, toksyczne, rakotwórcze słowem bardzo nieprzyjemne opary, które czuć w obrębie conajmniej półtora kilometra i po których człowiekowi jest niedobrze i chce się normalnie rzygać.
w takim razie proszę się wyprawadzić, pozdrawiam
Ale nie powstanie tak jak np Auqapark , który juś powstaje 15 lat i na razie co zacznie powstawać to na ryj leci .
ak donosi nasz wysłannik na szczyt NATO, drugiego dnia imprezy doszło do zawarcia ważnego porozumienia pomiędzy Polską i naszymi wschodnimi sąsiadami. Minister Obrony Narodowej Antoni Macierewicz podpisał dokument o dostawie broni na Ukrainę.Informację potwierdza również Informacyjna Agencja Radiowa. Szczegóły zawartej w sobotę umowy nie są jeszcze znane. Wiadomo jedynie, że dokument w sprawie porozumienia Polski z Ukrainą dotyczy wzajemnych dostaw uzbrojenia, techniki wojskowej, a także świadczenia usług o charakterze wojskowo-technicznym.
3 коментарівСортувати: НайновішіChristina Kepych · ЛКАзвичайно режисери в Москвіщо закликали голосом Жіріновськогозабрати до Польщі клапоть Україниале як в Україні так і в Польщі потужні москвофільські кулкаяким ідентиферентна УкраїнаПодобається · Відповідь · 2 годYosip Savruk · Gjimnazi "Sami Frashëri"Цитати активіста-антиукраїніста, сенатора від партії ПіС, історика Яна Жарини:"Український народ не здатний до самоусвідомлення без допомоги поляків","Без Львова, міста,яке завжди було вірне Польщі, немає польського народу!".На Сході - "русскій мір", на Заході - "польський". "Si vis pacem para bellum"?Подобається · Відповідь · 5 годMikhail Vladyka · ЛНУ ім. Івана ФранкаНе оправдуючи братовбивчі події минулого, треба все ж таке відзначити - ХТО ЗАПОЧАТКУВАВ, ХТО МСТИВСЯ І МСТИТЬСЯ НИНІ ЗНИЩЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ, ЧИЇМИ РУКАМИ? Полякам нагадаю недалеке минуле - ПАЦИФІКАЦІЯ! То було в 30-х роках минулого століття. А започаткували ті, які вкрали історію українцям: "Украінского язика нєт, нєбило и нє будєт"! Хто на Волині спровокував? ЗУБОЖІЛІ ПЕРЕСЕЛЕНЦІ З МАЗУРЩИНИ І ГЛИБИНКИ ПОЛЬЩІ.ХТО на Донбасі став "ополченцем"? НАСЄЛЄНІЄ ЗУБОЖІЛИХ МОСКОВИТІВ!АЛЕ ТРЕБА ВИЙТИ З ЦЬОГО. СТАТИ МУДРІШИМИ. ПОЛЯК і УКРАЇНЕЦЬ є дуже наближеними слов"янськими націями, і по-мові, і по-релігії, і по-культурі, і по-історії, і по-крові. Не до в порінянні з ОРДОЮ!Подобається · Відповідь · 1 · 10 годАлександр ЛукашевичНе до в порінянні з ОРДОЮ-шовинизм на марше...Подобається · Відповідь · 7 годFacebook Comments Plugin
http://zaxid.net/news/showNews.do?russkiy_mir_u_polshhi_hto_peretvoryuye_peremishl_na_garyachu_tochku&objectId=1397148
Jak się kreci lody w Przemyslu? Projekt Joanna Pichur-Absolwentka Architektury .tatuś okna .corka Cuda Wianki i interes się kreci.
Manifestacja Sumienia Ofiar ukraińskiego ludobójstwa pod Sejmem 7 Lipca. całość.https://www.youtube.com/watch?v=nHja3Omm9BA
Niestety 5 reklamacji bez skutku , dobiega czas końca reklamacji , Nie polecam .
Każdy pomysł który sprzyja popularności i atrakcyjności miasta jest na wagę złota . Popieramy
Fajny pomysł i trzeba chwalić wszystkie pomysły, które choć trochę ożywiają miasto. Czy wypali to nie wiem, bo przecież tuż obok zupełnie legalnie duża część młodych Przemyślan spożywa alkohole nad samą rzeką. Czy uda się ich zachęcić do przyjścia na SANówe, gdzie przecież będą musieli wydać więcej pieniędzy??
jeśli będzie droższe m.in. piwo niż w sklepie to bez sensu taka "Sanówa" bo w sanowie wlasnie chodzi o to zeby napić sie bez "marży" i w doborowym towarzystwie ;)
Pytanie co bedzie jak Solina bedzie musiala poscic wpdy do sanu tyle ze waly ledwo rady beda dawac jak to nie raz to co wtedy ?
wszystko ok tylko to nie dla wszystkich bedzie bo nie zapominajcie ze mamy 2 zydowskie kluby i bedzie ciekawie jak pochleja waszego pysznego piwka :] bedzie zabawa heheheh
ciekawi mnie który bar położył łapska na tum projekcie czy powstanie nowy czy dalej chorągiewki banderowskie będa się kręciły z resztą tam nie ma miejsca na coś takiego brzeg jest za krótki... a lody jak kręcili tak kręca dalej nie tylko tam..
jak to powiadali starożytni Chleba (zasiłek) i Igrzysk (SANówa) .... a pracy i inwestycji w miasto dających pracę jak nie było tak nie ma....
Every morning, I come up here and read new as a habit. I like the cup of coffee and read your nice posts. You make my day spotify web player
Super|!|!|
wreszciee!!!!!:D jupi
aż wyleje san i bedzie spokoj