W tym sezonie zimowym jakość powietrza w Przemyślu pozostawia wiele do życzenia. Niedawno na ulicy Sienkiewicza urządzenia pomiarowe wykazały 385 procent pyłu zawieszonego PM10 i aż 427 procent PM 2,5. Na innych ulicach było trochę lepiej, ale komunikaty odradzały wychodzenie z domu, zwłaszcza ludziom starszym i dzieciom. Wszystkiemu winny jest smog, czyli zjawisko atmosferyczne powstałe w wyniku wymieszania się mgły z dymem i spalinami.
– Między innymi do naszych obowiązków, z upoważnienia prezydenta miasta, należy kontrolowanie palenisk, w których jest[paywall] spalane paliwo stałe – mówi Jan Geneja, komendant Straży Miejskiej w Przemyślu.
– Mamy wykaz odpadów, którymi nie wolno palić i strażnicy kontrolujuą kotłownie oraz gospodarstwa domowe. Do tej poryskontrolowali ponad osiemdziesiąt takich miejsc. Obecnie tak zwana „Ustawa antysmogowa”, obowiązująca od ubiegłego roku, rozszerza listę produktów zakazanych do palenia o węgiel brunatny, muły i mieszanki węglowe, paliwo o uziarnieniu poniżej pięciu milimetrów, czyli popularny miał oraz biomasę stałą o wilgotności powyżej dwudziestu procent. Ustawa również nakłada na użytkowników obowiązek wymiany do dwutysięcznego dwudziestego roku kotłów, które nie spełniają obowiązujących norm. Walka ze smogiem nie polega tylko na kontrolowaniu i represjonowaniu winnych, ale również na edukacji społeczeństwa. Dlatego też przygotowaliśmy i będziemy kolportować ulotki, które uświadomią, co powoduje spalanie odpadów czy złej jakości paliwa oraz co to są toksyny i jak zabójczo działają na organizm człowieka. W ulotkach znajdą się też informacje o sankcjach prawnych, jakie grożą za nieprzestrzeganie obowiązujących norm. W ten sposób chcemy wpłynąć na mentalność mieszkańców, gdyż w praktyce nie mamy możliwości dokładnego sprawdzenia, co trafia na paleniska. Nie dysponujemy dronami wyposażonymi w aparaturę wykrywającą źródła emisji szkodliwych spalin. Pozostaje tylko liczyć na to, że ludzie zrozumieją, jak bardzo szkodzą sobie nawzajem.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Nie ma takiego prawa,zeby pod byle pozorem wpuszczać kogokolwiek na swoja posesję.Prawo o tym stanowi jednoznacznie i nie próbojcie ludziom to wmawiac
https://www.arslege.pl/czynnosci-kontrolne/k67/a13760/ Nie dla idiotów.
Dla pozostałych Art. 379. Czynności kontrolne Dz.U.2018.0.799 t.j. - Ustawa z dnia 27 kwietnia 2001 r. - Prawo ochrony środowiska 1. Marszałek województwa, starosta oraz wójt, burmistrz lub prezydent miasta sprawują kontrolę przestrzegania i stosowania przepisów o ochronie środowiska w zakresie objętym właściwością tych organów. 2. Organy, o których mowa w ust. 1, mogą upoważnić do wykonywania funkcji kontrolnych pracowników podległych im urzędów marszałkowskich, powiatowych, miejskich lub gminnych lub funkcjonariuszy straży gminnych. 3. Kontrolujący, wykonując kontrolę, jest uprawniony do: 1) wstępu wraz z rzeczoznawcami i niezbędnym sprzętem przez całą dobę na teren nieruchomości, obiektu lub ich części, na których prowadzona jest działalność gospodarcza, a w godzinach od 6 do 22 – na pozostały teren; 2) przeprowadzania badań lub wykonywania innych niezbędnych czynności kontrolnych; 3) żądania pisemnych lub ustnych informacji oraz wzywania i przesłuchiwania osób w zakresie niezbędnym do ustalenia stanu faktycznego; 4) żądania okazania dokumentów i udostępnienia wszelkich danych mających związek z problematyką kontroli. 4. Wójt, burmistrz lub prezydent miasta, starosta, marszałek województwa lub osoby przez nich upoważnione są uprawnieni do występowania w charakterze oskarżyciela publicznego w sprawach o wykroczenia przeciw przepisom o ochronie środowiska. 5. Wójt, burmistrz lub prezydent miasta, starosta lub marszałek województwa występują do wojewódzkiego inspektora ochrony środowiska o podjęcie odpowiednich działań będących w jego kompetencji, jeżeli w wyniku kontroli organy te stwierdzą naruszenie przez kontrolowany podmiot przepisów o ochronie środowiska lub występuje uzasadnione podejrzenie, że takie naruszenie mogło nastąpić, przekazując dokumentację sprawy. 6. Kierownik kontrolowanego podmiotu oraz kontrolowana osoba fizyczna obowiązani są umożliwić przeprowadzanie kontroli, a w szczególności dokonanie czynności, o których mowa w ust. 3.
Trują nas opłaty za kaloryczność nie za metr gazu , opłat stsłe zmienne przesyłowe opłsty na coroczne kupna samochodów prezesów itd.
W miastach gdzie jest duży ruch za większość smogu odpowiadają samochody:https://www.transport-publiczny.pl/wiadomosci/skad-sie-bierze-smog-i-jak-bardzo-winne-sa-auta-53970.htmlCo więcej, większość smogu pochodzącego od samochodów to nie spaliny, ale brud i piach zalegające na ulicach, które samochody wzbijają w powietrze. Także może by zacząć od porządnego sprzątania, biorąc pod uwagę ilości piachu jakie zalegają po całym mieście po okresie zimowym?
Za kimuby sprząrano ten piach teraz sprząta wiatr i deszcz.
Nie ma takiego prawa,zeby pod byle pozorem wpuszczać kogokolwiek na swoja posesję.Prawo o tym stanowi jednoznacznie i nie próbojcie ludziom to wmawiac
https://www.arslege.pl/czynnosci-kontrolne/k67/a13760/ Nie dla idiotów.
Dla pozostałych Art. 379. Czynności kontrolne Dz.U.2018.0.799 t.j. - Ustawa z dnia 27 kwietnia 2001 r. - Prawo ochrony środowiska 1. Marszałek województwa, starosta oraz wójt, burmistrz lub prezydent miasta sprawują kontrolę przestrzegania i stosowania przepisów o ochronie środowiska w zakresie objętym właściwością tych organów. 2. Organy, o których mowa w ust. 1, mogą upoważnić do wykonywania funkcji kontrolnych pracowników podległych im urzędów marszałkowskich, powiatowych, miejskich lub gminnych lub funkcjonariuszy straży gminnych. 3. Kontrolujący, wykonując kontrolę, jest uprawniony do: 1) wstępu wraz z rzeczoznawcami i niezbędnym sprzętem przez całą dobę na teren nieruchomości, obiektu lub ich części, na których prowadzona jest działalność gospodarcza, a w godzinach od 6 do 22 – na pozostały teren; 2) przeprowadzania badań lub wykonywania innych niezbędnych czynności kontrolnych; 3) żądania pisemnych lub ustnych informacji oraz wzywania i przesłuchiwania osób w zakresie niezbędnym do ustalenia stanu faktycznego; 4) żądania okazania dokumentów i udostępnienia wszelkich danych mających związek z problematyką kontroli. 4. Wójt, burmistrz lub prezydent miasta, starosta, marszałek województwa lub osoby przez nich upoważnione są uprawnieni do występowania w charakterze oskarżyciela publicznego w sprawach o wykroczenia przeciw przepisom o ochronie środowiska. 5. Wójt, burmistrz lub prezydent miasta, starosta lub marszałek województwa występują do wojewódzkiego inspektora ochrony środowiska o podjęcie odpowiednich działań będących w jego kompetencji, jeżeli w wyniku kontroli organy te stwierdzą naruszenie przez kontrolowany podmiot przepisów o ochronie środowiska lub występuje uzasadnione podejrzenie, że takie naruszenie mogło nastąpić, przekazując dokumentację sprawy. 6. Kierownik kontrolowanego podmiotu oraz kontrolowana osoba fizyczna obowiązani są umożliwić przeprowadzanie kontroli, a w szczególności dokonanie czynności, o których mowa w ust. 3.