Reklama

Trzymał psa w skandalicznych warunkach – teraz grozi mu 3 lata wiezienia

13/05/2019 15:00

42-latek z gminy Sędziszów Małopolski usłyszał zarzuty znęcania się nad psem. Zwierze było trzymane na łańcuchu, który wrósł psu w szyję.

Sprawa zaczęła się od zgłoszenia pogryzienia przez psa w miejscowości Góra Ropczycka. Jak się okazało zgłaszająca kobieta została pogryziona, w momencie, gdy usiłowała uwolnić trzymane w skandalicznych warunkach zwierzę. Przybyli na miejsce zdarzenia policjanci odnotowali, że pies jest uwiązany na bardzo krótkim łańcuchu, który na domiar złego wrósł w ciało zwierzęcia. Kolejnym zaniedbaniem było bardzo liche i prowizoryczne schronienie psa. O sytuacji powiadomiono powiatowego lekarza weterynarii. Psu udzielona została pomoc, a następnie trafił pod opiekę matki właściciela.

Sam właściciel usłyszał już zarzuty znęcania się nad zwierzęciem. Przyznał się do winy.Grozi mu nawet trzy lata pozbawienia wolności. Jego sprawę rozpatrzy sąd

Reklama




pac
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    gość 2019-05-13 17:20:24

    Pytanie :- gdzie zwykła ludzka wrażliwość sąsiadów,- gdzie sołtys wsi,- gdzie władze gminy.Wyżej wymienieni są współodpowiedzialni . A jakże często dotyczy to małych dzieci, starszych schorowanych ludzi. Wstyd.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    soia - niezalogowany 2019-05-13 20:43:38

    Męczenie jednego zwierzęcia to przestępstwo. Znęcanie się nad milionami nazywamy biznesem !!!YOUTUBE.COM -ZIEMIANIE - MORDOWANIE ZWIERZĄT - FILM DOKUMENTALNY

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    soia - niezalogowany 2019-05-13 21:03:25

    ''Grozi mu nawet trzy lata pozbawienia wolności. Jego sprawę rozpatrzy sąd.''No a ile lat grozi panu rzeźnikowi, który dzień w dzień znęca się nad zwierzętami i morduje je na akord codziennie dziesiątki i setki ?!? Może ktoś orientuje się w temacie ?!? Czy jego przypadek rozpatrzy sąd ?!?YOUTUBE.COM - POLSKA UBOJNIA 2015YOUTUBE.COM - PRACOWAŁEM W RZEŹNI(to zdaje się ten kolo z Wielkiego Brachola)OMKARA - BALLADA O RZEŹNIKU - TEKSTOWO.PLZAWSZE JEST CZAS NA ZMIANĘ - WEGETARIANIE.PL

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama