Spacerując po Przemyślu, co rusz można natknąć się ślady wandalizmu.
Przykład pierwszy. Ulica Jagiellońska. Jakiś napakowany adrenaliną kretyn trenował kick boxing na rynnie i jeżeli administrator przed zimą jej nie naprawi, woda będzie zalewać fundamenty, ale co to kretyna obchodzi.Art. 288 kodeksu karnego
Par. 1. Kto cudzą rzecz niszczy, uszkadza lub czyni niezdatną do użytku, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.
Par. 2. W wypadku mniejszej wagi, sprawca podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

fot.Jacek Szwic
Bazgroły na zabytkowym Kamiennym Moście.

fot.Jacek Szwic
Uszkodzona rynna na ulicy Jagiellońskiej.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.No co się czepiacie młodzi patrioci nowej władzy sebixy wyklęte
Pewnie jakiś Jarek z drogim Jarkiem weszli się siusiakami podotykac i łubudu na bok ????
A np. taki TW Kristofer (przed nim też narobili z deka bajzlu!) ze swoim gangiem splądrował, zdemolował i ograbił miasto i okolice, że mucha nie siada, a wy tu z jakimiś duperelami wyskakujecie ?!?
Tęczowy marsz w Przemyślu, to dopiero byłaby promocja miasta ze strony obiektywnych kibiców i części mieszkańców.
Przecież cały Przemyśl jest taki jak na 2 symbolicznych fotografiach. Wystarczy wyjść poza ścisłe centrum to można zobaczyć setki takich rynien dodatkowo zardzewiałych czy innych rodzynków jak np Przemyskie słynne podcienia które pełnią obecnie rolę darmowego kibla. Kto nie wierzy niech wejdzie z ciekawości od strony kościoła franciszkanów zobaczy jeden z głównych atrakcji w rynku jeśli wcześniej wytrzyma zapach moczu i gówien co stwierdziłem osobiście w ubiegłym tygodniu chcąc odwiedzić ponoć słynne podcienia. I nie były to gówna zwierzęce lecz ludzkie których jak stwierdziłem nikt nie sprząta lecz samoistnie zasychają. Nie rozumiem jak przewodnicy mogą takie siedlisko smród i syfu pokazywać wycieczkom kiedy smród z tych podcieni odczuwa się przechodząc obok, również sam wygląd zawilgoconych moczem ścian odstrasza na przysłowiowy kilometr. Może redakcja łaskawie zainteresuje się tym przemyski zabytkiem w samym sercu zadupia, w rynku starego miasta.
Slumsy w Przemyślu to również atrakcja turystyczna. Piękne miasto a tak zdewastowane. Ale mieszkańcy! Do dzieła! Na pozycji nr 1 listy PiSu macie swojego guru, marszałka Kuchcińskiego.
Wystarczyło by tych ludzi którzy pobierają zasiłki bo nie mają pracy wykorzystać do koszenia trawy, sprzątania, naprawianie chodników itp
Patroli jest za mało a kary za wandalizm stanowczo za niskie.
Zobaczymy ilu debili jest na Podkarpaciu - to ci co oddadzą na niego głos.
Rozwiązanie: Obowiązkowa Służba Wojskowa.Skończy się nuda i patologia. Jakieś głupie noszenie przez koksów koszulek z tekstami Polska Walcząca. Ty wogóle fiutku jeden z drugim wiesz co to znaczy?
Chyba zapomniałeś już przyjacielu, jak wyglądało miasto, kiedy tacy "ochotnicy" kończyli służbę.
pierdoły na miarę , nie macie już chyba o czym pisać...
@Rezerwista ;)I cały misterny plan w piz..u ;)
Twoja złośliwość i głupota działa jak najlepiej . Tak , to widać i można przeczytać .Zastanów się , jaki związek ma jedno / słuszne / z drugim ?
No co się czepiacie młodzi patrioci nowej władzy sebixy wyklęte
Pewnie jakiś Jarek z drogim Jarkiem weszli się siusiakami podotykac i łubudu na bok ????
A np. taki TW Kristofer (przed nim też narobili z deka bajzlu!) ze swoim gangiem splądrował, zdemolował i ograbił miasto i okolice, że mucha nie siada, a wy tu z jakimiś duperelami wyskakujecie ?!?