Policjanci pracują na miejscu dwóch zdarzeń drogowych, do których dzisiaj, 26 bm. doszło w Przemyślu. Łącznie poszkodowanych zostało 5 osób.
Pierwszy wypadek miał miejsce na obwodnicy w rejonie mostu. Kierujący samochodem osobowym marki Renault obywatel Ukrainy, wyjeżdżając z ulicy Bystrzyckich, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu peugetowi jadącemu od strony Żurawicy. Doszło do zderzenia pojazdów. Kierowca pierwszego z nich trafił do szpitala.
Drugie zdarzenie rozegrało się na Wybrzeżu Piłsudskiego. Kierowca audi 80 najechał na stojące w kolejce przed sygnalizacją audi a 3, a z kolei to uderzyło w poprzedzającego go fiata bravo. Łącznie 4 osoby trafiły do szpitala na obserwację.

fot.wysłane przez Internautę
Obwodnica Przemyśla.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze