Reklama

Wypadki na ulicach Przemyśla. 5 osób w szpitalu

26/10/2016 10:47

Policjanci pracują na miejscu dwóch zdarzeń drogowych, do których dzisiaj, 26 bm. doszło w Przemyślu. Łącznie poszkodowanych zostało 5 osób.

Pierwszy wypadek miał miejsce na obwodnicy w rejonie mostu. Kierujący samochodem osobowym marki Renault obywatel Ukrainy, wyjeżdżając z ulicy Bystrzyckich, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu peugetowi jadącemu od strony Żurawicy. Doszło do zderzenia pojazdów. Kierowca pierwszego z nich trafił do szpitala.

Drugie zdarzenie rozegrało się na Wybrzeżu Piłsudskiego. Kierowca audi 80 najechał na stojące w kolejce przed sygnalizacją audi a 3, a z kolei to uderzyło w poprzedzającego go fiata bravo. Łącznie 4 osoby trafiły do szpitala na obserwację.


fot.wysłane przez Internautę
Obwodnica Przemyśla.


del
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości