Reklama

Zapraszamy na rajd pieszy „Śladami walk o Przemyśl w listopadzie 1918 roku”

Oddział Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego w Przemyślu zaprasza na rajd pieszy „Śladami walk o Przemyśl w listopadzie 1918 roku”, który odbędzie się w środę, 11 listopada br. Współorganizatorem przedsięwzięcia jest przemyski magistrat.

Rajd rozpocznie się o godzinie 9 przy Pomniku Orląt Przemyskich i obejmie trasę: most kolejowy – Kamienny Most – dworzec kolejowy – ulice: Dworskiego, Smolki, Słowackiego – grobowiec Orląt Przemyskich na Cmentarzu Głównym – Zniesienie – Stare Miasto – Pomnik Orląt Przemyskich. Przejście zajmie około 3 godzin. Udział jest bezpłatny, a zapisy przyjmowane są do 9 listopada br. w siedzibie oddziału PTTK w Przemyślu przy ul. Waygarta 3, tel.: 16 678 53 74.


mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama