Oddział Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego w Przemyślu zaprasza na rajd pieszy „Śladami walk o Przemyśl w listopadzie 1918 roku”, który odbędzie się w środę, 11 listopada br. Współorganizatorem przedsięwzięcia jest przemyski magistrat.
Rajd rozpocznie się o godzinie 9 przy Pomniku Orląt Przemyskich i obejmie trasę: most kolejowy – Kamienny Most – dworzec kolejowy – ulice: Dworskiego, Smolki, Słowackiego – grobowiec Orląt Przemyskich na Cmentarzu Głównym – Zniesienie – Stare Miasto – Pomnik Orląt Przemyskich. Przejście zajmie około 3 godzin. Udział jest bezpłatny, a zapisy przyjmowane są do 9 listopada br. w siedzibie oddziału PTTK w Przemyślu przy ul. Waygarta 3, tel.: 16 678 53 74.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze