W pierwszą rocznicę katastrofy policjanci i mieszkańcy Cisnej wznieśli na jej miejscu pamiątkowy obelisk. Co roku, 10 stycznia, 1 listopada i w dniu Święta Policji zapalają tam znicze i składają kwiaty. Podobnie było w 32. rocznicę tragedii.
Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Lesku przypominają tę historię:Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze