Reklama

Droga Krzyżowa ulicami Jarosławia

14/03/2015 11:36

Parafia Chrystusa Króla w Jarosławiu zorganizowała Drogę Krzyżową ulicami miasta. Stacje Męki Pańskiej były rozważane na trasie kościół NMP królowej Polski – Kolegiata.

13 marca w piątek  o godz. 19.30 z placu przed kościołem NMP Królowej Polski, ulicą 3 Maja, Grodzką, przez Rynek, w z ostatnią stacją przed jarosławską Kolegiatą wyruszyli mieszkańcy Jarosławia. W czasie rozważań stacji Męki Pańskiej krzyż nieśli przedstawiciele poszczególnych parafii i instytucji, siostry zakonne, samorządowcy oraz służby mundurowe. Każdy z uczestników miał ze sobą świece i znicze.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości