Parafia Chrystusa Króla w Jarosławiu zorganizowała Drogę Krzyżową ulicami miasta. Stacje Męki Pańskiej były rozważane na trasie kościół NMP królowej Polski – Kolegiata.
13 marca w piątek o godz. 19.30 z placu przed kościołem NMP Królowej Polski, ulicą 3 Maja, Grodzką, przez Rynek, w z ostatnią stacją przed jarosławską Kolegiatą wyruszyli mieszkańcy Jarosławia. W czasie rozważań stacji Męki Pańskiej krzyż nieśli przedstawiciele poszczególnych parafii i instytucji, siostry zakonne, samorządowcy oraz służby mundurowe. Każdy z uczestników miał ze sobą świece i znicze.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze