Reklama

Dziś dzień bez samochodu w Jarosławiu

22/09/2016 10:04

Komunikacja miejska w Jarosławiu oferuje dzisiaj przejazd wszystkimi liniami na terenie miasta bez biletu. Zamiast niego wystarczy pokazać dowód rejestracyjny samochodu. Na korzystających z bezpłatnych przejazdów czekają odblaskowe upominki.

Dzień bez samochodu to finał Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu, kampanii trwającej od 16 września. Jej celem jest przekonanie do korzystania z "zielonych" form przemieszczania się ze szczególnym zwróceniem uwagi na transport publiczny, pieszy i rowerowy.
erka
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości