Komunikacja miejska w Jarosławiu oferuje dzisiaj przejazd wszystkimi liniami na terenie miasta bez biletu. Zamiast niego wystarczy pokazać dowód rejestracyjny samochodu. Na korzystających z bezpłatnych przejazdów czekają odblaskowe upominki.
Dzień bez samochodu to finał Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu, kampanii trwającej od 16 września. Jej celem jest przekonanie do korzystania z "zielonych" form przemieszczania się ze szczególnym zwróceniem uwagi na transport publiczny, pieszy i rowerowy.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze