Weź udział w zabawie i zrób sam pisankę Wielkanocną, która później zostanie wyeksponowana w holu kina Ikar, Galerii i Księgarni Rynek 6.
Pisanki można przynosić do Miejskiego Ośrodka Kultury w godzinach pracy kina, do Galerii Rynek 6 i Księgarni Rynek 6. W zabawie mogą wziąć udział wszystkie chętne dzieci ze szkół, przedszkoli, świetlic, ośrodków, bibliotek, czy osoby prywatne. Każdy z uczestników może przekazać ręcznie wykonaną pisankę, którą później będzie można zawiesić na wystawie. Termin składania autorskich dzieł to od 15 marca do 22 marca 2016 r.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze