Z okazji 25-lecia działalności Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Jarosławiu organizuje w dniach od 7 do 14 maja dni otwarte pod hasłem: „Tydzień z MOPS.”
– Wystąpiliśmy z prośbą do różnych instytucji o przyłączenie się do akcji, co zostało pozytywnie odebrane. Naszym celem jest dotarcie do ludzi. Chcemy, żeby osoby potrzebujące pomocy wiedziały, gdzie jej szukać i nie wstydziły się o nią prosić. W związku z tym od 7 do 14 maja, z wyjątkiem soboty i niedzieli, w budynku MOPS przy ulicy Poniatowskiego 57 dyżur będą pełnić między innnymi: psychologowie, radcy prawni, policjanci, kuratorzy sądowi, pracownicy socjalni. Zapraszamy do pokoju numer 22 w godzinach od 10 do 13 – mówi Agnieszka Kruba, wicedyrektor ośrodka.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze