Reklama

Jarosławski MOPS wychodzi do ludzi

09/05/2015 15:36

Z okazji 25-lecia działalności Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Jarosławiu organizuje w dniach od 7 do 14 maja dni otwarte pod hasłem: „Tydzień z MOPS.”

– Wystąpiliśmy  z prośbą do różnych instytucji o przyłączenie się do  akcji, co zostało pozytywnie odebrane. Naszym celem  jest dotarcie do ludzi. Chcemy, żeby osoby potrzebujące pomocy wiedziały, gdzie jej szukać i nie wstydziły się o nią prosić. W związku z tym od 7 do 14 maja, z wyjątkiem soboty i niedzieli, w budynku MOPS przy ulicy Poniatowskiego 57 dyżur będą pełnić między innnymi: psychologowie, radcy prawni, policjanci, kuratorzy sądowi, pracownicy socjalni. Zapraszamy do pokoju numer 22 w godzinach od 10 do 13 – mówi Agnieszka Kruba, wicedyrektor ośrodka.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości