Za wieloletni wkład w budowę, podtrzymywanie i rozwój współpracy pomiędzy miastami partnerskimi Przemyśl i Paderborn tytuł Zasłużony dla Miasta Przemyśla otrzymał Karl Ernst Neumann.
- Raz jeszcze dziękuję wszystkim, którzy przez ten czas angażowali się we współpracę i przyczyniali do budowy wzorowych relacji partnerskich. Takie spotkania jak to dzisiejsze są podsumowaniem pewnego etapu współpracy i otwarciem nowego jej rozdziału. Serdecznie gratuluję przyjacielowi Przemyśla Karlowi-Ernstowi tego wyróżnienia i życzę wszelkiej pomyślności w podejmowanych wyzwaniach - powiedział prezydent Robert Choma.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze