Lubisz Jarosław i jego klimat? Masz aparat fotograficzny albo zacięcie filmowca? Jeżeli na wszystkie pytania odpowiedziałeś twierdząco, to właśnie do ciebie skierowane są konkursy organizowane przez Urząd Miasta Jarosław i Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu.
Obie instytucje zapraszają chętnych do udziału w konkursie fotograficznym i filmowym pod wspólną nazwą „Przystanek Jarosław”. W konkursach mogą wziąć udział gimnazjaliści oraz uczniowie szkół średnich znajdujących się na terenie Jarosławia, a także dorośli mieszkańcy miasta i jego okolic. Prace konkursowe należy dostarczyć do Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu (Rynek 5) w terminie do 31 maja br. Udział w jednym konkursie nie wyklucza udziału w drugim.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze