Reklama

Nakręć Jarosław i wygraj atrakcyjne nagrody!

09/05/2015 07:45

Lubisz Jarosław i jego klimat? Masz aparat fotograficzny albo zacięcie filmowca? Jeżeli na wszystkie pytania odpowiedziałeś twierdząco, to właśnie do ciebie skierowane są konkursy organizowane przez Urząd Miasta Jarosław i Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu.

Obie instytucje zapraszają chętnych do udziału w konkursie fotograficznym i filmowym pod wspólną nazwą „Przystanek Jarosław”. W konkursach mogą wziąć udział gimnazjaliści oraz uczniowie szkół średnich znajdujących się na terenie Jarosławia, a także dorośli mieszkańcy miasta i jego okolic. Prace konkursowe należy dostarczyć do Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu (Rynek 5) w terminie do 31 maja br. Udział w jednym konkursie nie wyklucza udziału w drugim.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości