Reklama

Nowa naczelnik Urzędu Celnego w Przemyślu

21/04/2015 14:51

Komisarz Joanna Szpilka objęła dzisiaj, 21 bm. stanowisko naczelnika Urzędu Celnego w Przemyślu. Akt powołania na stanowisko wręczył jej podinspektor Waldemar Chaba, dyrektor tutejszej Izby Celnej.

Nowa naczelnik Urzędu Celnego w Przemyślu posiada 23-letni staż pracy, a z administracją celną związana jest od 2003 r. Od 2004 r. była kierownikiem Referatu Akcyzy i Gier w Urzędzie Celnym w Przemyślu. Posiada wykształcenie wyższe, ekonomiczne. Obejmując nowe obowiązki podkreśliła, m.in., że placówka, którą od teraz kieruje jest strategiczną jednostką na zewnętrznej granicy UE. Z tego względu zamierza zwrócić szczególną uwagę na prawidłowe funkcjonowanie oddziałów celnych granicznych, dbając jednocześnie o pozostałe jednostki.

Kom. Szpilka zastąpiła na stanowisku odwołanego z niego Bartosza Gruszeckiego. O fotel naczelnika Urzędu Celnego w Przemyślu rywalizowały 3 osoby.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości