Komisarz Joanna Szpilka objęła dzisiaj, 21 bm. stanowisko naczelnika Urzędu Celnego w Przemyślu. Akt powołania na stanowisko wręczył jej podinspektor Waldemar Chaba, dyrektor tutejszej Izby Celnej.
Nowa naczelnik Urzędu Celnego w Przemyślu posiada 23-letni staż pracy, a z administracją celną związana jest od 2003 r. Od 2004 r. była kierownikiem Referatu Akcyzy i Gier w Urzędzie Celnym w Przemyślu. Posiada wykształcenie wyższe, ekonomiczne. Obejmując nowe obowiązki podkreśliła, m.in., że placówka, którą od teraz kieruje jest strategiczną jednostką na zewnętrznej granicy UE. Z tego względu zamierza zwrócić szczególną uwagę na prawidłowe funkcjonowanie oddziałów celnych granicznych, dbając jednocześnie o pozostałe jednostki.
Kom. Szpilka zastąpiła na stanowisku odwołanego z niego Bartosza Gruszeckiego. O fotel naczelnika Urzędu Celnego w Przemyślu rywalizowały 3 osoby.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze