Reklama

Przemyśl liderem samorządności

02/06/2015 14:12

Tytuł Lidera Samorządności w województwie podkarpackim w 2015 r. otrzymało miasto Przemyśl, a prezydent Robert Choma wyróżnienie w kategorii Najlepszy Burmistrz/Prezydent.

Nagrodzono także najzdolniejszą młodzież z podkarpackich szkół. Wśród przemyskich uczniów wyróżniony został Michał Kopyt, uczeń II Liceum Ogólnokształcącego. Nagrody zostały wręczone w Rzeszowie, podczas obchodów Dnia Samorządu Terytorialnego.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    czerupa - niezalogowany 2015-06-02 16:27:49

    To ten najbiedniejszy region (miasto) w Polsce, co to przez ostatnie siedem lat tak się rozwijało, że spadło z przedostatniego na ostatnie miejsce w Polsce.To jak muszą "samorządzić" wszystkie inne, lepsze regiony?Teraz za takie cuś "medale dają", nieźle?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Mikołaj - niezalogowany 2015-06-02 19:45:25

    Panie prezydencie kiedy przestanie Pa gnębić to piękne miasto. Pana nieudolność nie przykryje żaden puder ,miasto upada i Pan w dużej mierze za to odpowiada. Nie rozwiązał Pan przez ponad 13 lat żadnych istotnych problemów, zadłużył Pan miasto i co najgorsze nie widać z Panem u steru żadnych perspektyw rozwoju. Proszę niech Pan ustąpi wreszcie miejsca komuś kto ma pomysły i energie żeby przełamać niemoc rozwojową  w mieście ostatnich lat. 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości