Tytuł Lidera Samorządności w województwie podkarpackim w 2015 r. otrzymało miasto Przemyśl, a prezydent Robert Choma wyróżnienie w kategorii Najlepszy Burmistrz/Prezydent.
Nagrodzono także najzdolniejszą młodzież z podkarpackich szkół. Wśród przemyskich uczniów wyróżniony został Michał Kopyt, uczeń II Liceum Ogólnokształcącego. Nagrody zostały wręczone w Rzeszowie, podczas obchodów Dnia Samorządu Terytorialnego.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.To ten najbiedniejszy region (miasto) w Polsce, co to przez ostatnie siedem lat tak się rozwijało, że spadło z przedostatniego na ostatnie miejsce w Polsce.To jak muszą "samorządzić" wszystkie inne, lepsze regiony?Teraz za takie cuś "medale dają", nieźle?
Panie prezydencie kiedy przestanie Pa gnębić to piękne miasto. Pana nieudolność nie przykryje żaden puder ,miasto upada i Pan w dużej mierze za to odpowiada. Nie rozwiązał Pan przez ponad 13 lat żadnych istotnych problemów, zadłużył Pan miasto i co najgorsze nie widać z Panem u steru żadnych perspektyw rozwoju. Proszę niech Pan ustąpi wreszcie miejsca komuś kto ma pomysły i energie żeby przełamać niemoc rozwojową w mieście ostatnich lat.
To ten najbiedniejszy region (miasto) w Polsce, co to przez ostatnie siedem lat tak się rozwijało, że spadło z przedostatniego na ostatnie miejsce w Polsce.To jak muszą "samorządzić" wszystkie inne, lepsze regiony?Teraz za takie cuś "medale dają", nieźle?
Panie prezydencie kiedy przestanie Pa gnębić to piękne miasto. Pana nieudolność nie przykryje żaden puder ,miasto upada i Pan w dużej mierze za to odpowiada. Nie rozwiązał Pan przez ponad 13 lat żadnych istotnych problemów, zadłużył Pan miasto i co najgorsze nie widać z Panem u steru żadnych perspektyw rozwoju. Proszę niech Pan ustąpi wreszcie miejsca komuś kto ma pomysły i energie żeby przełamać niemoc rozwojową w mieście ostatnich lat.