Reklama

Przystanki są nieczynne, a rozwiązanie problemu przecież jest

07/07/2016 07:23

– Zastanawiam się, dlaczego mieszkający przy Topolowej, Budowlanych i Sieleckiej, by dostać się do centrum miasta, muszą chodzić na przystanek do wsi Krówniki? Przy wymienionych ulicach są łącznie 72 numery, wszystkie zamieszkane, w sumie ponad 100 rodzin.

Część młodych  dojeżdża do miasta swoimi samochodami, starsi i osoby niezmotoryzowane muszą niestety chodzić na przystanek do Krównik. Tymczasem przy ulicy Topolowej  od 3 lat stoją pobudowane oznakowane przystanki, choćby ten przy ośrodku ruchu drogowego. Do tej pory są jednak nieczynne, bo podobno były sprzeciwy odnośnie zmiany kierunku linii autobusowej. A w ten prosty sposób, bez nakładów finansowych, można by od zaraz rozwiązać problem mieszkańców – komentuje Czytelnik.


Przemyślanin
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama