– Zastanawiam się, dlaczego mieszkający przy Topolowej, Budowlanych i Sieleckiej, by dostać się do centrum miasta, muszą chodzić na przystanek do wsi Krówniki? Przy wymienionych ulicach są łącznie 72 numery, wszystkie zamieszkane, w sumie ponad 100 rodzin.
Część młodych dojeżdża do miasta swoimi samochodami, starsi i osoby niezmotoryzowane muszą niestety chodzić na przystanek do Krównik. Tymczasem przy ulicy Topolowej od 3 lat stoją pobudowane oznakowane przystanki, choćby ten przy ośrodku ruchu drogowego. Do tej pory są jednak nieczynne, bo podobno były sprzeciwy odnośnie zmiany kierunku linii autobusowej. A w ten prosty sposób, bez nakładów finansowych, można by od zaraz rozwiązać problem mieszkańców – komentuje Czytelnik.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze