Prawdopodobnie Sąd Okręgowy w Przemyślu będzie zajmował się sprawą byłego marszałka woj. podkarpackiego Mirosława K. Tak zdecydował Sąd Okręgowy w Rzeszowie.
Jak nas poinformował wiceprezes rzeszowskiego sądu Andrzej Borek, stwierdzono, że miejscowo właściwym jest właśnie sąd w Przemyślu. Podejmując taką decyzję[paywall], brano pod uwagę miejsce, gdzie popełniono przestępstwo.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Czyli można powiedzieć że już jest zamiecione.
Jeśli by Sąd rozpatrywał z poza podkarpacia, można by mówić o niezawisłości.Teraz każdy Sędzia , albo będzie się cieszył gdy dostanie sprawę , lub będzie się bał że będzie na talerzu.Wiadomo , Sędziowie są jak prostytutki, dla kasy zrobią to samo co kobieta dająca dup... przy drodze.
16 zarzutów w tym zarzut za gwałt!!! Wyrok - nie winny.
Czyli można powiedzieć że już jest zamiecione.
Jeśli by Sąd rozpatrywał z poza podkarpacia, można by mówić o niezawisłości.Teraz każdy Sędzia , albo będzie się cieszył gdy dostanie sprawę , lub będzie się bał że będzie na talerzu.Wiadomo , Sędziowie są jak prostytutki, dla kasy zrobią to samo co kobieta dająca dup... przy drodze.
16 zarzutów w tym zarzut za gwałt!!! Wyrok - nie winny.