Wczoraj, 25 marca, policjanci z Przemyśla znaleźli ciało 83-letniej kobiety, która zginęła, próbując ugasić płonące trawy.
Tydzień temu pisaliśmy o zagrożeniach związanych z wypalaniem traw, dziś niestety musimy poinformować o pierwszym tragicznym wypadku. Do zdarzenia doszło wczoraj, 25 marca, około godz. 18 na ulicy Zamiejskiej w Przemyślu. Przemyscy policjanci na terenie posesji zamieszkałej przez 83-letnią kobietę, znaleźli jej zwłoki. Ciało i odzież zmarłej kobiety nosiły ślady nadpaleń. Funkcjonariusze przypuszczają, że prawdopodobnie starsza pani próbowała ugasić palące się trawy, ponieważ ogień zagrażał jej uprawom.
Po ugaszeniu ognia grupa śledczych zabezpieczyła ślady kryminalistyczne i przesłuchała świadków. Zwłoki 83-letniej przemyślanki poddane zostana sekcji.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze