Reklama

W Przemyślu działkowicz odnalazł niewybuchy

17/06/2015 18:00

Sześć pocisków artyleryjskich oraz łuski zawierającej materiał wybuchowy znalazł mieszkaniec Przemyśla podczas wykonywania prac polowych na działce.

Mężczyzna powiadomił o znalezisku policjantów, a ci po potwierdzeniu odkrycia, wezwali Zespół Rozminowania Minerskiego z 21. Brygady Strzelców Podhalańskich w Rzeszowie.
Żołnierze z patrolu saperskiego zabezpieczyli niebezpieczne znalezisko i przetransportowali na poligon, gdzie zostanie unieszkodliwione.
–  Trwa sezon prac polowych, podczas których możemy odnajdywać przedmioty pochodzące z okresu wojen. O takich znaleziskach należy  natychmiast powiadomić Policję, ponieważ mogą one stanowić realne zagrożenie dla życia lub zdrowia ludzi – wskazuje podkom. Bogusława Sebastianka, oficer prasowy przemyskiej policji.
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości