Policja dość wysoko plasuje się w rankingu zaufania, jakim obywatele darzą instytucje użytku publicznego, ale nigdy nie jest tak dobrze, żeby nie mogło być lepiej. Dlatego w całym kraju policjanci realizują projekt polegający na stworzeniu „Mapy zagrożeń bezpieczeństwa”.
– Ideą projektu jest to, że mapa bezpieczeństwa jest tworzona w oparciu o wskazówki i sugestie mieszkańców, w naszym przypadku mieszkańców Przemyśla i powiatu przemyskiego – mówi podkomisarz Janusz Kiszka, pełniący obowiązki zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Przemyślu.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.rogozinskiego borelowskiego kurwa te 2 ulice sa pojebane, strach z psem isc na spacer!!!gówniarze sie tłuką co dzien i autami jezdza sie bija masakra
Mapa zagrożeń to żadne novum, już kilkanaście lat temu to wprowadzono!!!
Rogozinskiego i stacja PKP na zasaniu! ! Idioci biegają z nożami i ludzi zaczepiaja zróbcie w końcu porządek z tymi kibolami
A gdzie są funkcjonariusze SOK-u na stacjach i dworcach
Jeśli nie powrócą patrole piesze i dzielnicowi , to można cały Przemyśl wpisać w tę mapkę zagrożenie
rogozinskiego borelowskiego kurwa te 2 ulice sa pojebane, strach z psem isc na spacer!!!gówniarze sie tłuką co dzien i autami jezdza sie bija masakra
Brodzińskiego 6 / Lwowska 9a !!!
Mapa zagrożeń to żadne novum, już kilkanaście lat temu to wprowadzono!!!