Już po raz siedemnasty, 10 grudnia, o g. 18, w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Książąt Czartoryskich w Jarosławiu odbędzie się Wielka Galeria Artystyczna.
To cykliczne przedsięwzięcie, organizowane tuż przed świętami, z którego dochód w całości przeznaczony zostaje na wsparcie finansowe: Domu Dziecka w Jarosławiu, Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci w Rzeszowie, Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Jarosławiu, Specjalnego Ośrodka Wychowawczego Zgromadzenia Sióstr Służebniczek w Jarosławiu oraz dzieci, które znalazły się w trudnej sytuacji materialnej. Impreza ma charakter zbiórki publicznej. Zaproszeni goście oglądają występy uczniów, wpłacają dobrowolne datki na cel charytatywny, biorą udział w wyjątkowej aukcji prac plastycznych wykonanych przez dzieci, darczyńców i artystów.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze